VÍCE NEŽ 20 LET PRAXE, ZKUŠENOSTÍ A ZNALOSTÍ DENNĚ MĚNÍME VE PROSPĚCH ZÁKAZNÍKŮ

TOP OIL SERVICES

Naše společnost byla založena v roce 1997 jako jedna z prvních distribučních společností v odvětví olejů a maziv v České republice. Za uplynulých 20 let jsme rozšířili produktové portfolio a výrazně se rozrostli. Nyní sídlíme v Kanicích, kde najdete velké administrativní, logistické a skladové zázemí o velikosti více než 5000 m2.

CO NABÍZÍME

Denně dodáváme produkty z našeho sortimentu olejů, maziv, aditiv, chladicích kapalin a servisních prostředků určených pro segmenty automotive, průmysl, stavebnictví, lesnictví a zemědělství. Náš tým odborníků vám vždy ochotně poradí s výběrem vhodného výrobku pro vaše potřeby. Jako jeden z největších velkoobchodů v Česku a na Slovensku, máme stovky položek skladem. Abychom pro naši distribuční síť byli spolehlivým partnerem, dbáme na včasné dodávky, expresní doručení, vysokou kvalitu služeb, promyšlenou marketingovou podporu a prvotřídní jakost produktů. 

NÁŠ TÝM

Top Oil Services, s.r.o. si zakládá na lidech s dlouholetými zkušenostmi v oboru. O zákazníky se stará tým skládající se z více než 20 odborníků. Naším přínosem pro zákazníky je jednoznačné a dobře pochopitelné poradenství při výběru produktů a efektivní komunikace během prodejní a poprodejní podpory. 

RYCHLÁ EXPEDICE

Držíme skladem stovky produktů ze sortimentu olejů a maziv, aditiv, doplňků a nemrznoucích kapalin, a proto dodání realizujeme v pracovní dny do 48 hodin od potvrzení objednávky. Produkty si můžete vyzvednout také osobně u nás, ještě v den objednání. O dostupnosti skladových zásob se můžete informovat v našem e-shopu.

ISO ŘÍZENÍ KVALITY

Kvalita služeb je pro nás velmi důležitá. Společnost TOP OIL SERVICES, s.r.o. je držitelem těchto cerifikátů:

  • ISO 9001:2016 - systém zajišťování kvality v organizaci
  • Certificate of Registration – English
  • ISO 14001:2016 - management systému environmentální ochrany uplatňovaný organizací